91 48 20 132
695 26 29 25

Przyrządy do pobierania danych

Tacho2Safe uniwersalny czytnik pozwalający na swobodny odczyt danych z karty kierowcy oraz tachografu cyfrowego. Tacho2Safe wyróżnia się najwyższą funkcjonalnością oraz możliwościami. Wykonany w oparciu o najnowsze technologie i z myślą o użytkowniku gwarantuje obsłudze proste i skuteczne narzędzie do codziennej pracy. Tacho2Safe pozwala na pobór danych z karty kierowcy przez wbudowany czytnik, co uwalnia obsługę od konieczności częstego chodzenia do tachografu.
Odczyt karty odbywa się bez konieczności podłączania do komputera (w biurze, na placu, w pojeździe...). Do czytnika dodajemy program do wizualizacji danych pobranych z kart kierowców i z pojazdów TachoStudio w polskiej wersji językowej.

 

 

 

TachoDrive 5  najnowsza wersja dobrze znanego czytnika danych z karty kierowcy i tachografu cyfrowego. TachoDrive 5 jest następcą popularnych urządzeń TachoDrive 4 i TachoDrive 3. Łączy w sobie ich funkcjonalność, niezawodność, możliwości oraz prostotę obsługi. Urządzenie posiada kolorowy wyświetlacz 2,8 " (z autorotacją) , smukłą aluminiową obudowę i wbudowany akumulator litowo-polimerowy. Dla bezpieczeństwa danych zapisanych na urządzeniu, TachoDrive 4 posiada wbudowany system antywirusowy eliminujący dostęp szkodliwego oprogramowania do urządzenia. Dla ułatwienia pracy w trudnych warunkach oświetleniowych, klawisze czytnika są podświetlane.

 

 

 

TachoTerminal

Nowoczesne urządzenie do pobierania danych z kart kierowców i z tachografu cyfrowego. Małe, kompaktowe bez zbędnych kabli w konkurencyjnej cenie.

TachoTerminal

 

 

Prowadzimy również serwis pogwarancyjny przyrządów do pobierania danych w tym naprawy urządzeń, przewodów itd.