91 48 20 132
695 26 29 25

Walizki szkoleniowe

Produkujemy walizki szkoleniowe w przeróżnych konfiguracjach.

!!!!!!!!  Ceny walizek rozpoczynają się już od 2150,00 netto - zadzwoń lub napisz po szczegółową ofertę   !!!!!!!!

Walizka szkoleniowe umożliwiają:

  • symulację prędkości
  • symulację ustawień tachografu po włączeniu/wyłączeniu zapłonu

dodatkowo umożliwia:

  • zaprezentowanie wpisów manualnych (ręcznie uzupełnienie danych na karcie kierowcy)
  • dokonanie różnych wydruków
  • zaprezentowanie menu tachografu
  • zaprezentowanie ogólnego działania tachografu
  • przy wykorzystaniu karty przedsiębiorstwa można pokazać również jak nakłada się blokadę przedsiębiorstwa oraz można pobrać dane z tachografu.

  

Do walizki można zabudować w pełni funkcjonalne zwykłe tachografy cyfrowe (dowolnego producenta) czyli takie jakie są montowane w pojazdach, szkolimy na zwykłych kartach kierowcy (kartę kierowcy można wyrobić mając już kategorię "B"). Możemy zabudować tachografy nowe lub używane w ilości jeden, dwa trzy sztuki połączyć w przeróżnych konfiguracjach np. Tachograf DTCO 1381 i SE5000, DTCO 1381 i tachograf analogowy... Jesteśmy w stanie wykonać każdą możliwą konfigurację.  Walizka wyposażona jest w specjalny układ dzięki któremu po aktywacji tachografu cyfrowego z walizka szkoleniową tachograf cyfrowy nie generuje żadnych błędów. Walizka wykonana jest porządnie, jest niemalże pancerna, nie jest to walizka z np. castoramy za 40 zł. Nasze produktu znalazły uznanie i służą przy szkoleniu kierowców na Słowacji, Litwie, Azerbejdżanie i Szwecji oraz w sporej ilości w Polsce.

Wykonujemy również walizki szkoleniowe wyposażone w tachografy w wersjach szkoleniowych (np. DTCO 1381.1214003001) z dowolną ilością kart treningowych. Dostępne karty: karta kierowcy, przedsiębiorstwa, warsztatowa i kontrolna.

 

 

Przykładowe realizacje: