91 48 20 132
695 26 29 25

Tachografy cyfrowe

Tachografy cyfrowe montowane są w pojazdach od 1 maja 2006 roku. Od tego czasu znacznie ewoluowały. Pierwsze generacje tachografów były wolne w pobieraniu danych, kierowca musiał manualnie ustawiać odpoczynek, w dzisiaj oferowanych tachografach dane z okresu 90 dni pobiera ją się 4 minuty (dotyczy SE5000), działają zgodnie z regułą jednej minuty, to użytkownik decyduje jakie czynności tachograf ma rejestrować po włączeniu / wyłączeniu zapłonu, tachografy wyposażane są w dodatkowe liczniki ułatwiające kierowcy organizację czasu pracy DDS w przypadku Stoneridge Electronics lub VDO Counter w przypadku VDO

Jako autoryzowany przedstawiciel obu powyższych marek w swojej ofercie posiadamy zawsze najnowsze wersje tachografów.

 

SE 5000

Nowy tachograf SE5000 Exakt Duo2 jest urządzeniem zgodnym z „regułą jednej minuty” Standardowo jest wyposażony w sprawdzoną technologię Duo, narzędzie wspomagające podejmowanie decyzji, które zapewnia kierowcom aktualizacje w czasie rzeczywistym zarówno czasu jazdy, jak i odpoczynku. Ułatwia im śledzenie tras, optymalizując czas spędzony na drodze oraz pomagając zachować zgodność z prawem. Technologia Duo została uzupełniona o kalkulacje zgodne z dyrektywą o czasie pracy oraz uwzględnienie podróży promem i pociągiem.

 

DTCO 1381

Tachograf DTCO 2.2 oferuje połączenie niezawodności, technologii i łatwości obsługi. Nowy Tachograf cyfrowy jest zgodny z „regułą jednej minuty” oraz posiada VDO Counter pozwalający kierowcy lepiej zaplanować czas pracy.